Laste Erahuvikool Let´s speak English kutsub 6-13-aastaseid lapsi suvisesse keele- ja looduslaagrisse!

Inglise keele õppe teeb vaheldusrikkaks suur loodusõppe osakaal ning tegevused aktiivõppe meetodil ehk läbi praktiliste tegevuste: keelemängud, õppekäigud, loovülesanded, laulud, sportlikud tegevused ja draamaõpe. Keskendume eelkõige suhtluskeele arendamisele.

Suvelaager lõppeb ingliskeelse näidendi esitamisega vanematele ning iga laps saab kaasa isikliku väikese looduskogu, mille osad kogutakse õppekäikudel ning kohapeal. Õpitakse tundma põhilisi lilli, putukaid, puid ja põõsaid ning linde. Tutvume ka kohaliku talueluga ning käime lehmalaudas uudistamas.

Sööme iga päev sooja toitu.
Õpetajateks on Rocca al Mare kooli inglise keele ning Kadrioru Saksa Gümnaasiumi loodusõpetuse õpetajad, kes omavad pikaajalist töökogemust alghariduse vallas.

Toimumisaeg ja koht: 28. juuni - 2. juuli, Rae koolimaja
Hind 145 € Hinnas soe lõunasöök ja tervislikud vahepalad
NB! Kui riigilt tulenevate nõuete tõttu ei saa suvel laagreid läbi viia, siis registreeringud tühistatakse ja laagritasud tagastatakse täies mahus.

LAAGRI AJAKAVA

Kogunemine Rae kooli juures kell 9:00-9:30

Laagri päev lõppeb kell 17:00

1 PIKEM PÄEV KOOS grillpeoga : K, 1. juuli (sel päeval lõpeb laager kl 20).
Grillpeo päeval on plaanis külla kutsuda madude kasvataja, kes tutvustab meile oma hoolealuseid.

NB! Tegevused toimuvad gruppides. Grupid vahetuvad pärast lõunasööki.
Mõlemad grupid saavad võrdselt kõiki tegevusi.
Päev algab ja lõppeb ühistegevustega, hommikul üldjuhul koolimajas sees, pärastlõunal ümber lõkke ja koolihoovis.
Planeeritud on 3-4 matka (Pajupea lehmalaut, Pirita jõe ümbrus ja Vaskjala hiietamm)
Kõik tegevused planeeritakse vastavalt ilmale, kõikide tegevuste pikkuse määrab laste vanus, osalemisrõõm ja huvi. Vajadusel muudetakse laagri ajakava.
Pikem infokiri, mis kaasa, saadetakse kõikidele peredele hiljemalt  1 nädal enne laagrit.

Esmaspäev

Kogunemine Rae koolimaja juures. Ühistegevused nii eesti kui inglise keeles. Tutvumine
laagripaigaga. Tutvumismängud ja väike uudistusretk ümber koolimaja. Seame valmis looduskogu vahendid, tutvume prepareerimise tehnikatega. Kui ilm lubab, siis selgrootute kahvapüük Pirita jõemudast. Õppimismängud vahelduvad loovtöödega.

Lõuna ja vaba aeg lustimiseks.

Pärastlõunal tegevused gruppides (inglise keel/loodus).
Õhtuoode, lõkke tegemise koolitus.

Teisipäev

Matk Pajupea talu lehmalauta, tutvume sealse eluoluga ja talutöödega. Õpime
taluloomade nimetusi ka inglise keeles ning laulame taluloomadest kirjutatud lastelaule
mõlemas keeles. Matk Rae koolimaja juurest sihtkohta ja tagasi.

Lõuna ja vaba aeg

Pärastlõunal tegevused gruppides: Inglise keel
Inglise keele igapäevane suhtluskeel. Näidendi tutvustamine ja rollide jagamine. Keelelised
tegevused läbi mängude ja loovuse.
Kahes väikegrupis.
Õhtuoode, lõke

Kolmapäev

Matk Vaskjala hiietamme juurde. Tee peal tutvume ravimtaimedega, põllu ääres on neid alati rohkelt õitsemas ja kasvamas.
Inglise keel: Näidendi harjutamine ja lavastamine. Interaktiivsed harjutused sõnavara kinnistamiseks.
Loodusõpe: Linnuõppepäev. Kuulame ja vaatleme lähiümbruskonna linnukesi. Õpime kasutama binoklit. Vaatame, millest on tehtud linnupesad. Täiendame oma
looduskollektsiooni (linnusuled jmt mida leiame) . Pärast väike kunstiprojekt
meisterdamiseks.

Lõuna ja vaba aeg lustimiseks

Pärastlõunal: grupid vahetuvad, külla tuleb madude kasvataja, kes tutvustab meile lähemalt oma eksootilisi hoolealuseid.

Õhtuoode, lõke
Õhtul: grillime ja lustime pikemalt, kuni kella 20.00-ni.

Neljapäev

Matk Pirita jõe äärde
Inglise keel: Lühikese multifilmi monteerimine interaktiivsel meetodil. Näidendi proov ja
õpitu kinnistamine loovtööde abil.

Loodusõpe: Selgrootute loomade päev. Vaatame ja uurime, kes elavad rohu sees, kes
lendavad õhus ning keda leiame mulla seest. Kahvapüük Pirita jõemudast.

Selgrootute
uurimine mikroskoobiga. Kunsti ja loovuse projekt nähtu kinnistamiseks.

Reede

Ühistegevused mõlemas keeles. Kokkuvõtete tegemine. Näidendi peaproov ja looduskogude
ning meisterduste esitamine näituseks. Koolimaja kaunistamine. Soovijatele lillepärja punumise töötuba.

Lõuna ja vaba aeg lustimiseks

Laagri lõpetamine ja pidulik diplomite jagamine. Näidendite esitamine lapsevanematele. Käsitöölaat ja suupisted.

Ära raiska aega ja registreeru kohe!

Laagrisse registreerimiseks on lihtsaim võimalus täita ära registreerimiskaart. Kui see ei sobi või ei õnnestu, siis palume võtta meiega ühendust e-posti  kairi@lastekoolitus.ee või telefoni teel + 372 527 1188

Osalejate arv on meil piiratud ja kõik, kes mingil põhjusel ootelisti jäävad, nendega võetakse kohtade vabanemisel kohe ühendust. See saab olema vahva ja meeldejääv suvelaager! Tule kindlasti!

Vali lapse vanus

Täitke väli juhul kui lapsel esineb allergia.

Täitke väli, juhul kui soovite koolituskulult tulumaksu tagastust.