Saage tuttavaks, meie juhendajad Kairi ja Maire

Mairel on Tallinna Ülikooli magistrikraad saksa ja inglise keele õpetajana, lisaks on ta lõpetanud Tartu Ülikooli bioloogiaõpetaja erialal ning oma igapäevases töös Kadrioru Saksa Gümnaasiumis töötab võrdselt nii võõrkeelte kui loodusainete vallas just põhikooli vanemas astmes.

Gümnaasiumis õpetab algajatele soome keelt ja põhitööde kõrvalt koolitab jõudumööda ka erinevate erialade õpetajaid.

Lisaks tavalisele koolitööle töötab Maire ka huvikoolis Let´s speak English inglise keele õpetajana Maardu, Peetri ja Assaku lasteaias.

Maire on meie suvelaagrites vedanud tipptasemel loodusõpet juba viiendat aastat ning teinud seda läbi kaunite kunstide: märksõnadeks taaskasutus ja jätkusuutlikkus, mängulisus ja loovus.

Samuti on laagrielus tähtsal kohal olnud loodusmatkad, mis ärgitavad väikest inimest märkama, hoolima ja austama enda ümber toimuvat.

Maire panus keskkonnaharidusse on tunnustatud ka Keskkonnaministeeriumi poolt, aastal 2020 oli ta tiitli Keskkonnakäpp laureaat kahes kategoorias.
„Teen sellist looduslaagrit, millisest ise lapsena ja noorena unistasin ja kus mul endalgi huvitav on“, ütleb ta ise.

Kairil on Tallinna Ülikooli magistrikraad kasvatusteadustes, lisaks on ta lõpetanud Tallinna Ülikoolis inglise keele ja andragoogika lisaeriala. Kairi on õpetanud lastele inglise keelt alatest 1997 aastast erinevates Tallinna ja Harjumaa lasteaedades ning on Rocca al Mare Kooli inglise keele õpetaja. On Erahuvikoolide Let`s speak English ja Raekooli Erahuvikooli asutaja, juhataja ja õpetaja. Raamatu „ Õpime inglise keelt“ autor.

Suvelaagris õpetab lastele inglise keelt läbi mänguliste ja põnevate tegevuste, igas suvelaagris valmib tema juhendamisel mitu inglise keele näidendit.

„ Suvelaagri korraldamine on minu jaoks puhas nauding. Laagrilaste vahva seltskonna ja mänguliste tegevuste käigus möödub aeg kiiresti ja helgelt.“

Laagris on lihtsalt lahe!