Tere tulemast Raekooli kodulehele.

Meil on hea meel, et siin oled!

thin

ERAHUVIKOOL

Raekooli erinevad huvitegevused

Raekool on erahuvikool kuhu on oodatud nii lasteaia kui ka algkooliealised lapsed. Meie huviringid pakuvad võimalust arendada lapse loomingulisi andeid robootika põnevas maailmas ning tekitada huvi ingliskeelse suhtluse vastu.

Lisaks robootika ringidele ja inglise keele õpetamisele korraldab erahuvikool Raekool lastelaagreid, et jaguks põnevaid tegemisi ja vahvaid olemisi ka koolivaheaegadel.

Meie huviringid ja laagrid toimuvad Harjumaa erinevates lasteaedades, koolides ning kultuurikeskustes. Täpsema ajakava leiad tunniplaanist.

Meie

tunnid on lahedad

ja mängulised!

Vali huviring

Meie huviringid ja laagrid

Robootika ringid

Robootika arendab lapses insenerioskusi, matemaatilist mõtlemist, loovust ja probleemide lahendamise oskust. Raekooli robootika huviringi on oodatud nii lasteaia kui ka algkooliealised lapsed.

Inglise keele tunnid

Inglise keele tunnid on mängulised ja tegusad. Tundides laulame, mängime ja õpime kõike seda tehes inglise keelt. Raekooli inglise keele tundi oodatakse lapsi alates neljandast eluaastast.

Lastelaagrid

Raekooli tiim korraldab lastelaagreid, et jaguks põnevaid tegemisi ja vahvaid olemisi ka koolivaheaegadel, sest vaheaeg on LAHE aeg!

Laps soovib tunnis osaleda?

Huviringis osalemiseks

tutvu tunniplaaniga ja täida ankeet

Raekooli pildialbum