Inglise keele- ja looduslaager, 30. juuli–3.august

Haara nüüd võimalusest kinni ja tule suvelaagrisse!

Laste Erahuvikool Let´s speak English kutsub 6-13-aastaseid lapsi suvisesse keele- ja looduslaagrisse!

Inglise keele õppe teeb vaheldusrikkaks suur loodusõppe osakaal ning tegevused aktiivõppe meetodil ehk läbi praktiliste tegevuste: keelemängud, õppekäigud, loovülesanded, laulud, sportlikud tegevused ja draamaõpe. Keskendume eelkõige suhtluskeele arendamisele.

Suvelaager lõppeb ingliskeelse näidendi esitamisega vanematele ning iga laps saab kaasa isikliku väikese looduskogu, mille osad kogutakse õppekäikudel ning kohapeal. Õpitakse tundma põhilisi lilli, putukaid, puid ja põõsaid ning linde. Tutvume ka kohaliku talueluga ning käime lehmalaudas uudistamas.

Toitlustajaks on kohalik ettevõte Maheleib, sööme iga päev sooja toitu.
Õpetajateks on Rocca al Mare kooli inglise keele ning loodusõpetuse õpetajad, kes omavad pikaajalist töökogemust alghariduse vallas.

Toimumisaeg ja koht

30. juuli–3.august
Rae koolimaja

Hind 135,00 €
(Hinnas soe lõunasöök ja tervislikud vahepalad).

Laager „Lugemise lust“ 16.–20. juuli

Laager „Lugemise lust“ ootab 6–13-aastaseid lapsi, kes arvavad, et koolivaheajal on tore koos lugusid lugeda, neid teistele jutustada, lugude põhjal väikeseid etendusi teha, koomiksit joonistada ja koos meisterdada.

Lood võivad olla peidus raamatus, aga ka põnevas jutukarbis või salapärases kotikeses.
Kuidas see võimalik on? Tulge meie laagrisse ja saate teada! Üheskoos on kindlasti lõbus!

Laager toimub

Rae koolimajas 16.–20. juulini kella 9–17ni.
Laagris saab süüa sooja lõunasöögi ja õhtuoote.
Laagri hind 135 €.

Teid ootavad kaks toredat juhendajat:
Liili Raava ja Kaire Tiits.

Registreerimine

Oma huvist ja soovist osaleda anna teada meiliaadressil liili.raava@gmail.com